Team met foto's


Directeur Martijn Plas
directeur.oelebrod@wolderwijs.nl

Locatie coördinator Carolien Nijenhuis
carolien.nijenhuis@wolderwijs.nl

Intern begeleider Hermina Lode
ib.oelebrod@wolderwijs.nl

Leerkracht ondersteuner Petra Boerhof
petra.boerhof@wolderwijs.nl

Leerkracht ondersteuner Julia Groen
julia.groen@wolderwijs.nl

Conciërge Henk Olde
henk.olde@wolderwijs.nl

Vakleerkracht bewegingsonderwijs, Annemieke Kroes
annemieke.kroes@wolderwijs.nl

MHB-coördinator, leerkracht groep 1/2a Sandra Nijburg
sandra.nijburg@wolderwijs.nl

Taal coördinator, leerkracht 1/2a Mirjam ter Heide
mirjam.terheide@wolderwijs.nl

Cultuur coördinator Leerkracht groep 1/2b en 7 Rosan Russchen
ronsan.russchen@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 1/2b Mathilde Dol
mathilde.dol@wolderwijs.nl

Rekencoördinator, leerkracht groep 1/2c Ria Dekker
ria.dekker@wolderwijs.nl

Cultuur coördinator, leerkracht groep 3 Sabine Kwint
sabine.kwint@wolderwijs.nl

Taal coördinator, leerkracht groep 4 Norma Beverloo
norma.beverloo@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 4 Jacobien van Gaal
jacobien.vangaal@wolderwijs.nl

Ict coördinator, leerkracht groep 5 en 7 Joyce Lindhout

Rekencoördinator, leerkracht groep 6 Annet Hulzebos
annet.hulzebos@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 6 Janet van der Haar
janet.vanderhaar@wolderwijs.nl

Ict coördinator, leerkracht groep 7 Dunja Kiestra
dunja.kiestra@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 8 Paul Smid
paul.smid@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf, Dione Jonkman
dione.jonkman@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf, Romy Nijstad
romy.nijstad@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker peuterspelen, Marloes Opmeer
marloes.opmeer@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker BSO, Dianne van Nieuwenhoven
dianne.vannieuwenhoven@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker BSO, Ilse Heuvelman
ilse.heuevelman@wolderwijs.nl

Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT